Skip to content

Yeni Tesisimiz Hizmetinizde

Samsun’da faaliyete geçen 32.178 M2 üzerine kurulu tesisimizde, tehlikeli madde ve yağ türevlerinin özellikle katı ve sıvı gübre depolama, 2 adet şamadıra ve 3 adet tahliye-yükleme boru hattı ile gemiden tesise boşaltma, tesisten gemiye yükleme operasyonları yapılabilmektedir.  Antrepo statüsünde toplamda 26.000 M3 tanklarımızda tehlikeli sıvı depolama, kimyasal sıvı depolama, sıvı gübre depolama imkanına sahiptir. Katı kargolar için 10.000 M2 açık saha A tipi antrepo’da dökme ve paketli ürünlerin depolamanın yanı sıra, çok tehlikeli gübre depolama, amonyum nitrat depolama imkanı sunulmaktadır. 5.000 M3 milli statüde tanklarımıza gıdasal yağ depolama imkanı mevcuttur.

Screenshot_18

Kurumsal Çözümlerimiz

Bunun yanı sıra AtaTrans Lojistik, ek olarak farklı ürün türlerine göre (dökme, genel kargo, proje kargo, konteyner) elleçleme, paketleme ve depolama yapabilme kabiliyetine sahiptir. 

Yükün niteliğine bağlı olarak seçilen uygun ekipmanlarla elleçleme yapılmakta buna keza ağır ve standart dışı yüklerde ise, özel geliştirilen operasyon planı ile hasarsız ve aynı zamanda sorunsuz operasyonlar ve işlemler gerçekleştirmektedir.

Şirket Profili

AtaTrans; her zaman kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin sürekliliğini sağlamak adına, ulusal ve uluslararası mevzuatlara ve yasal düzenlemelere uygun hareket etmektedir. Sonuç olarak alınan tedbirler ile iş kazası riskini en aza indirerek çalışanları için emniyetli çalışma ortamlarının sağlaması, aynı zamanda hizmet verilen limanlar, müşteriler ve iş ortakları için sürdürülebilir, güvenli ve kaliteli hizmetin sunulmasını  hedeflenmektedir. İşte bu politikaya bağlı olarak hareket etmek ve aynı zamanda katkı sağlamak, AtaTrans yönetici ve çalışanlarının vazgeçilemez ortak görevidir.

Samsun Lojsitik Kiralık Depolar - SLC Liman
Samsun Liman Milli Gümrüklü Depo ve Antrepo Fiyatları
Kiralık Depo Hizmetleri Samsun Liman Terminal ve lojistik Hizm.
Yurtdışı'na Liman ve Lojistik Hizmetleri Samsun Limanı

(Samsun) AtaTrans
Lojistik ve Depo Kiralama Hizmetleri

Başlıca Hizmetlerimiz...

Liman Hizmetleri

Genel Kargo Gemi Yükleme, Boşaltma ve Stevedoring Hizmetleri

Forwarding Hizmetleri

Lashing / UnlashIng Hizmetleri

Tehlikeli Madde ve Gıdasal Yağ

Ürün Paketleme Hizmetleri

Liman Terminal Hizmetleri

Antrepo Kiralama Hizmetleri

Milli Depo Kiralama Hizmetleri

Dökme ve Paletli Ürün Depolama Hizmetleri

Liman Gözetim Kontrol Hizmetleri

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Parsiyel Taşımacılık

Yurt İçi Karayolu Nakliye Hizmetleri

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sonuç olarak, Samsun merkezli olan firmamız tüm lojistik ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Samsun ve diğer limanlarda AtaTrans Lojistik olarak uygun ve dahası optimum çözümler sunuyoruz. Ekipman ve ekibimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Ve baştan sona çözümler üretiyoruz.

Sonuç olarak her daim hedeflenen müşteri memnuniyeti beklentisi ve rasyonel fiyatlandırma Atatrans’ın ilk ve en önemli  prensibidir.

Liman Terminal Hizmetleri

Bu hizmetler arasında başlıca gemi yükleme ve boşaltma, konteyner depolama ve yönetimi, rıhtım operasyonları, nakliye ve gümrük işlemleri, güvenlik ve lojistik gibi işlemler yer alır. Terminal hizmetleri, başlıca yüklerin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlar ve dahası lojistik süreçlerin başarılı bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. Çünkü bu hizmetler lojistik işinin çok önemli bir parçasıdır.

Samsun Yeşilyurt Limanı Kiralık Depo ve Lojistik Hizmetleri
0 m2
Liman içinde 10 bin M2 lik geçici depolama statüsüne uygun depolar
0 m2
Liman içinde 30 bin M2 silo ve yatay depodan oluşan antrepo gümrüklü depolar
0 m2
Liman dışında 10 bin M2 lik antrepo
0 m2
Liman Dışında 30 bin M2 lik milli depo