Hakkımızda

AtaTrans - Biz Kimiz?

Atatrans Logistics Logo StudyoNEO

Atatrans Lojistik | Hakkımızda

"Buralarda bir dostunuz var"

Merkezi Samsun’da bulunan AtaTrans, Sektörel alanda köklü tecrübeleri ve uzman operasyonel gücüyle kurulmuştur. 1993 yılından günümüze gerek yurt içi gerek yurt dışı lojistik ve liman operasyonu anlamında kaliteli hizmet vermek için yola çıkmıştır. Yoğunlukta genel kargo ve dökme yüklerde uzmanlaşan AtaTrans Lojistik dökme ve proje yükleri için de yenilikçi ve esnek uygulamalarıyla tahmil ve tahliye (stevedoring) hizmeti vermektedir. 

Bunların yanı sıra yük bağlama ve sabitleme (lashing & fixing), milli ve gümrüklü depo yönetimi, kara ve deniz taşımacılığı, antrepo kiralama, A tipi antrepo kiralama, depolama, liman hizmetleri, işçilik hizmetleri, paketleme, dökme ürün depolama, depo kiralama gibi çözümleri sunmaktayız.

Türkiye’de Karadeniz Limanları başta olmak üzere birçok bölgede liman, nakliye ve depolama hizmetleri vermekteyiz. Müşteriler için her türlü ihtiyaca esnekçe geri dönüş yapılmaktadır. Operasyonlarında şeffaflığa ve güvenilirliğe önem vererek yola çıktığı gibi birçok başarıya da gururla imzasını atmıştır. Referanslarımıza ulaşmak için LÜTFEN TIKLAYIN.