MİLLİ ve gümrüklü DEPO HİZMETLERİ

AtaTrans, Sektörel alanda köklü tecrübeleri ve uzman operasyonel gücüyle özel olarak ayrılmış alanlarda, ürünler (dökme, maden, blok mermer, demir çelik ürünleri, balya, koli, big bag, rulo, paket saç, vb..) gerek milli gerek gümrüklü depolarda istiflemekte ve müşterilerin taleplerine istinaden, uygun ekipman ve uzman kadroyla konteynerlere güvenli ve süratli bir şekilde iç yüklemeleri yapılmaktadır. Bunların yanı sıra yük bağlama ve sabitleme (lashing & fixing), milli ve gümrüklü depo yönetimi, kara ve deniz taşımacılığı, antrepo kiralama, A tipi antrepo kiralama, depolama, liman hizmetleri, işçilik hizmetleri, paketleme, dökme ürün depolama, milli depo kiralama gibi çözümleri sunmaktayız.
Ayrıca, talep edilmesi durumunda müşterilerin fabrika sahalarında da iç dolum boşaltım ve lashing hizmetleri verilmektedir.
Tartımlar kalibrasyonlu kantarlarda yapılarak ilgili tonaj/araç bilgileri, anlık olarak müşterilere raporlanmaktadır.
Bununla birlikte; iç boşaltma operasyonları da aynı titizlikle yürütülüp, müşteri ihtiyacına en uygun ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

LASHING(YÜK SABİTLEME)

Taşıma güvenliğini sağlayan en önemli unsurların başında Lashing ( bağlama, sabitleme) sistemi gelmektedir. Sahalarımıza gelen müşteri yüklerinin; araçlara, konteynerlere ve özel ekipman konteynerlerine yerleşimleri, yol koşulları(kara, deniz, hava) ve malzemelerin hassaslık yapılarına göre planlanmaktadır. Yine, malın özellik, cins ve hassasiyetine göre uluslararası lashing standartlarında, takoz, spanzet, hava yastıkları, çemberleme sistemleri, shrink ve sandıklama yöntemleriyle uzman kadromuz tarafından sabitlemesi yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetler müşteri tesislerinde ve/veya limanlarda, hatta gemi yüklemeleri için de verilmektedir.

NAKLİYE HİZMETLERİ

Anlaşmalı olduğumuz Nakliye firmalarının filoları ile depolarımızda yapılan konteyner operasyonlarının boş ve dolu konteyner taşımaları paket hizmetimizin içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.
Ayrıca Türkiye genelinde fabrika/depo/tesislerden istenilen her noktaya genel, yük proje yükü, konteyner vb ürünlerin taşınması için anlık fiyatlama yapılabilmekte ve talebe uygun ölçü ve adette nakliye aracı temin edilebilmektedir

Tavsiye Edilen Yazılar

1 Yorum

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir