Misyon & Vizyon

Neler için Varız?

This form does not exist

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Lojistik sektörünün her ihtiyacına çevik ve güvenilir çözümlerle yön veren; öncelikle çevreci, ardından ise dijital ve şeffaf bir kültür oluşturarak sektöre yön veren aktörlerden biri olma vizyonuyla; tecrübesine her geçen gün kattığı yeni operasyonları ve mutlu müşteri ile bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Profesyonel ekibiyle, yenilikçi ve ensek bir hizmet kültürü oluşturma misyonuyla ilerlemekte ve müşterilerimiz için her ihtiyaçlarına anında cevap verilebilen entegre bir hizmet ağı oluşturmaktayız.

Müşterilerimizin taleplerine anında cevap verebilmek ve operasyonlara bu doğrultuda esneklik kazandırmak, müşterilerimizin memnuniyetini bu yolda kazanmaktan mutluluk duyar ve değerlerimizi de bu çerçevede şekillendiririz. Şeffaf operasyonlar ile müşterilerin güvenini hep en üst noktada tutarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinde de ilerleyerek büyümekteyiz.

 

Başarıya Ulaştıran Basamaklar

AtaTrans değerlerinin başında; hizmet kalitesini insana verilen değerle şekillendirerek, doğru lokasyonlarda faaliyet göstermek ve özveri ile çalısan bir ekip ile birlikte büyümek gelmektedir. Vizyon olarak ise; genç, dinamik ve potansiyeli yüksek bir çalısma anlayışını benimsemektedir.

Bazı başarıları taşımak ve sürdürmek kolay değildir. AtaTrans, tüm zorlu koşullara rağmen, prensiplerinden ödün vermeden, üstün ve nitelikli hizmet anlayışı ile başarı merdivenlerini tırmanmaktadır. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile personelinin, mutlu, güvenli ve huzurlu bir iş ortamında çalışabilmesi için özen gösteren AtaTrans, hızlı çözümler sunabilen ulaşılabilir bir marka olmaya devam etmektedir.

 

Çözümlerimiz

AtaTrans olarak her ihtiyacınıza uygun optimum çözümler sunabilecek ekipman ve ekibimizle 7/24 hizmete hazırız.

AtaTrans’da farklı ürün türlerine göre (dökme, genel kargo, proje kargo, konteyner) elleçleme, paketleme ve depolama yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yükün niteliğine bağlı olarak seçilen uygun ekipmanlarla elleçleme yapılmakta, ağır ve standart dışı yüklerde ise, özel geliştirilen operasyon planı ile hasarsız ve sorunsuz operasyonlar gerçekleştirmektedir.

Şirket Profili

AtaTRANS; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin sürekliliğini sağlamak adına, ulusal ve uluslararası mevzuatlara ve yasal düzenlemelere uygun hareket etmektedir. Bu kapsamda alınan tedbirler ile iş kazası riskini en aza indirerek çalışanları için emniyetli çalışma ortamlarının sağlaması, aynı zamanda hizmet verilen limanlar, müşteriler ve iş ortakları için sürdürülebilir, güvenli ve kaliteli hizmetin sunulması hedeflenmektedir. Bu politika çerçevesinde hareket etmek ve katkı sağlamak, AtaTRANS yönetici ve çalışanlarının ortak görevidir.


Fiyat Politikamız

AtaTRANS, müşteri ihtiyacına yönelik hazırlayabileceği farklı hizmet kalemlerini, optimum fiyatlarla sunmayı prensip edinerek hareket etmektedir. Uzun süreli anlaşma imkânı ile müşterilerine finansal öngörü olanağı ve fayda sağlamaktadır.


Çevre Yönetimi Politikası

AtaTRANS denizyolu taşımacılığında sorumlusu olduğu liman operasyonları hizmetlerini ulusal ve uluslararası mevzuat ve şartlara uygun olarak yerine getiren, bunun yanında müşterilerine lojistik ve depolama hizmetleri sunan bir kuruluştur. Firmamız, verilen hizmetin çevreye etkisini, çevre kirliliğinin önlenmesini ve bu amaçla sürekli ölçme ve izleme yapılmasını, çalışanlarımızın bilinçlendirilmesini yasal şartların gereği olarak görür. Bu kapsam içerisinde firmamız çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirecek hedefler belirlemeyi, bu hedefleri yapacağı toplantılarda gözden geçirmeyi, çalışanlara sağlıklı, güvenli ve temiz bir iş ortamı sunmayı amaçlamaktadır.


İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

AtaTRANS denizyolu taşımacılığında sorumlusu olduğu liman operasyonları hizmetlerini ulusal ve uluslararası mevzuat ve şartlara uygun olarak yerine getiren, bunun yanında çalışanların emniyetli bir ortamda çalışmasını, sağlık ve güvenlik risklerinin azaltılmasını iş verimliliği ve yasal şartların gereği olarak görür. Değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile yasal gereklilikler kapsamında hareket etmeyi, tüm paydaşlarımızın katılımı ile etkili ve sürdürülebilir uygulamalarla hedeflerimize ulaşmayı amaçlıyoruz.

Sürdürülebilir Politikalarımız

AtaTRANS, çevre bilincini, sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde oluşturmaktadır. Operasyonlar esnasında çevreye ve doğaya zarar verebilecek kazaların önüne geçebilmek adına personeli bilinçlendirmek amacıyla periyodik eğitimler ve tatbikatlar yapılmakta, kaza meydana geldiği takdirde yapılması gerekenler konusunda personelin bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır.

Sürdürülebilir Politikalarımız

AtaTRANS, çevre bilincini, sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde oluşturmaktadır. Operasyonlar esnasında çevreye ve doğaya zarar verebilecek kazaların önüne geçebilmek adına personeli bilinçlendirmek amacıyla periyodik eğitimler ve tatbikatlar yapılmakta, kaza meydana geldiği takdirde yapılması gerekenler konusunda personelin bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır.